Upozornění pro pacienty

 

Tato stránka obsahuje odborné medicínské informace týkající se komplexního genomového profilování, a proto je určena především zdravotním odborníkům. Pokud však nejste zdravotní odborník, a přesto vás zajímá problematika komplexního genomového profilování a personalizované medicíny, pak doporučujeme navštívit raději stránky www.preciznimedicina.cz.

Vstup do objednávkového portálu

Máte již přístupové údaje do objednávkového portálu?

Pokud ano, klikněte na tlačítko "ANO" níže.

Pokud ne, zažádejte si prosím podle návodu v sekci Proces objednávky o přístupové údaje.  

Nejsem odborník ve zdravotnictví

Vážená paní, vážený pane,

děkujeme za důvěru, se kterou se obracíte na společnost Roche Foundation Medicine. Rádi bychom odpověděli na Vaše dotazy, avšak společnosti Roche Foundation Medicine nepřísluší vyjadřovat se ke zdravotnímu stavu či možnostem léčby Vás nebo Vašich nejbližších. Se svými dotazy se obraťte na ošetřujícího lékaře, který s Vámi vše prodiskutuje a pomůže Vám nalézt vhodné řešení.

Děkujeme za pochopení

Tým Roche Foundation Medicine

Jsem odborník ve zdravotnictví

Rádi Vám poradíme s dotazy ohledně našich služeb, objednávkového procesu nebo v případě, že potřebujete poradit s interpretací výsledků.

czech.foundationmedicine@roche.com

Roche s.r.o.
Futurama Business Park Bld F
Sokolovská 685/136f
186 00 Praha 8
tel. +420 220 382 111

Zasláním zprávy souhlasíte se zpracováváním Vašich kontaktních údajů společností Roche s.r.o., se sídlem Sokolovská 685/136f, Karlín, 186 00 Praha 8, IČO: 496 17 052, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 13202 („Roche“) za účelem zodpovězení Vašeho dotazu. Vaše kontaktní údaje budou zpracovávány společností Roche po nezbytně nutnou dobu. Pro více informací klikněte, prosím, zde.

M-CZ-00000742