Upozornění pro pacienty

 

Tato stránka obsahuje odborné medicínské informace týkající se komplexního genomového profilování, a proto je určena především zdravotním odborníkům. Pokud však nejste zdravotní odborník, a přesto vás zajímá problematika komplexního genomového profilování a personalizované medicíny, pak doporučujeme navštívit raději stránky www.preciznimedicina.cz.

Vstup do objednávkového portálu

Máte již přístupové údaje do objednávkového portálu?

Pokud ano, klikněte na tlačítko "ANO" níže.

Pokud ne, zažádejte si prosím podle návodu v sekci Proces objednávky o přístupové údaje.  

Alt

Proces objednání

Proces objednání

Jednoduchý a pohodlný proces objednání

Objednání služby FoundationOne je jednoduchý a pohodlný proces. Výsledky obdržíte do 14 dnů (u služby FoundationOne Heme do 21 dnů) od chvíle dodání vzorku do naší laboratoře.

Přístup do objednávkového portálu

Objednání služby služeb FoundationOne probíhá přes nový objednávkový portál.

Pro vstup do portálu je nutné mít zřízený přístup. Pokud ještě přístupové údaje nemáte, napište nám email na czech.foundationmedicine@roche.com a my Vám je zřídíme. Případně se můžete zaregistrovat sami napřímo.

Objednávkový portál

Objednávkový portál umožňuje rychlé a transparentní objednávání služeb FoundationOne. Odpadá nutnost tisku, vyplňování a zasílání tištěné objednávky. Umožňuje sledování stavu objednávky vč. předpokládaného termínu vyhotovení závěrečného report. Navíc uchovává všechny reporty přehledně na jednom místě.

V případě, že již máte své přístupové údaje, pak můžete vstoupit do objednávkového portálu a objednat si služby FoundationOne.

Proces objednání

Objednejte si některou ze služeb FoundationOne ZDE Připravte vzorek pro odeslání do laboratoře. Specifikace vzorků ZDE Domluvte se na termínu odvozu vzorku ZDE Vyčkejte na doručení závěrečného reportu. Zřiďte si, pokud ještě nemáte, přístupové údaje do objednávkového portálu ZDE

Instrukce pro přípravu vzorku

Níže jsou dostupné instrukce pro přípravu vzorku a technické specifikace služeb.

Akceptujeme formalinem fixované vzorky zalité v bločku (FFPE), včetně krájených vzorků tkáně s min ≥ 20% obsahem nádorových buněk1

Periferní krev, aspirát kostní dřeně nebo vzorky tkáně ve formě FFPE s ≥ 20% obsahem nádorových buněk3
 

M-CZ-00000742
References
  1. FoundationOne®CDx Technical Specifications, 2018. Dostupné na: www.rochefoundationmedicine.com/f1cdxtech (Datum přístupu: srpen 2020).
  2. FoundationOne®Liquid CDx Technical Specifications, 2020. Dostupné na: http://www.eifu.online/FMI/190070862 (Datum přístupu: srpen 2020).
  3. FoundationOne®Heme Specimen Instructions, 2017. Dostupné na www.foundationmedicine.com/genomic-testing/foundation-one-heme (Datum přístupu: Červen 2019).