Upozornění pro pacienty

Tato stránka obsahuje odborné medicínské informace týkající se komplexního genomového profilování, a proto je určena především zdravotním odborníkům. Pokud však nejste zdravotní odborník, a přesto vás zajímá problematika komplexního genomového profilování a personalizované medicíny, pak doporučujeme navštívit raději stránky www.preciznimedicina.cz.

Spolupráce je základním rysem společnosti Roche a Foundation Medicine. Jen tak může být stále průkopníkem precizní medicíny určené onkologickým pacientům po celém světě.

Foundation Medicine, společnost, která se vždy specializovala na porozumění biologickým procesům na molekulární úrovni a je skutečným leaderem v této oblasti, se v rámci svého dlouhodobého odhodlání být vždy průkopníkem precizní medicíny stala členem Roche Group. Partnerství těchto společností kombinuje zkušenosti a dlouhodobou specializaci Roche v segmentu onkologie a výjimečné znalosti nejmodernějších technologií společnosti Foundation Medicine, která disponuje validovanými metodami a zkušenostmi v oblasti genomového profilování nádoru. Společně:1

  • prohlubujeme porozumění nádorovým procesům a poskytujeme vhled do klinických studií pro chytřejší a efektivnější výzkum a vývoj.
  • zlepšujeme péči o pacienta tím, že poskytujeme informace o genomu jeho nádoru, společně s informacemi o asociovaných cílených terapiích, imunoterapiích a relevantních klinických studiích.
LEPŠÍ PÉČE O PACIENTA CHYTŘEJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ VÝZKUM A VÝVOJ Pomoc pacientům najít klinické studie Propojení databází a analytických metod Porozumění nádorovým procesům na molekulární úrovni Výsledky léčby pacienta Pomoc při výběru léčebného plánu Spolupráce v rámci výzkumu a vývoje Spolupráce v rámci klinické praxe

CZ/FMI/0519/0006
Reference
  1. Roche Media Release, 2018, Dostupné na https://www.roche.com/media/releases/med-cor-2018-06-19.htm.