Upozornění pro pacienty

 

Tato stránka obsahuje odborné medicínské informace týkající se komplexního genomového profilování, a proto je určena především zdravotním odborníkům. Pokud však nejste zdravotní odborník, a přesto vás zajímá problematika komplexního genomového profilování a personalizované medicíny, pak doporučujeme navštívit raději stránky www.preciznimedicina.cz.

Vstup do objednávkového portálu

Máte již přístupové údaje do objednávkového portálu?

Pokud ano, klikněte na tlačítko "ANO" níže.

Pokud ne, zažádejte si prosím podle návodu v sekci Proces objednávky o přístupové údaje.  

Spolupráce je základním rysem společnosti Roche a Foundation Medicine. Jen tak může být stále průkopníkem precizní medicíny určené onkologickým pacientům po celém světě.

Foundation Medicine, společnost, která se vždy specializovala na porozumění biologickým procesům na molekulární úrovni a je skutečným leaderem v této oblasti, se v rámci svého dlouhodobého odhodlání být vždy průkopníkem precizní medicíny stala členem Roche Group. Partnerství těchto společností kombinuje zkušenosti a dlouhodobou specializaci Roche v segmentu onkologie a výjimečné znalosti nejmodernějších technologií společnosti Foundation Medicine, která disponuje validovanými metodami a zkušenostmi v oblasti genomového profilování nádoru. Společně:1

  • prohlubujeme porozumění nádorovým procesům a poskytujeme vhled do klinických studií pro chytřejší a efektivnější výzkum a vývoj.
  • zlepšujeme péči o pacienta tím, že poskytujeme informace o genomu jeho nádoru, společně s informacemi o asociovaných cílených terapiích, imunoterapiích a relevantních klinických studiích.
LEPŠÍ PÉČE O PACIENTA CHYTŘEJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ VÝZKUM A VÝVOJ Pomoc pacientům najít klinické studie Propojení databází a analytických metod Porozumění nádorovým procesům na molekulární úrovni Výsledky léčby pacienta Pomoc při výběru léčebného plánu Spolupráce v rámci výzkumu a vývoje Spolupráce v rámci klinické praxe

M-CZ-00000742
References
  1. Roche Media Release, 2018. Dostupné na: https://www.roche.com/media/releases/med-cor-2018-06-19.htm (Datum přístupu: srpen 2020).